• images/options/Tomixe-site-banner-(3)_836631_13960807-163707.jpg
  • images/options/AIM-SOUTH-BANNER_938431_13950525-145257.jpg
  • images/options/Cavalor2_524442_13950525-145135.jpg
1 2 3
اخبار و رویدادها، یکشنبه یازدهم تیر ماه 1396

  نتایج مسابقه پرش با اسب جام استاد سرهنگ نشاطی

به گزارش پایگاه خبری پدوک، مسابقه پرش با اسب جام جناب استاد سرهنگ نشاطی توسط هیات سوارکاری استان تهران در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 5 و 6 تیرماه در باشگاه سوارکاری نوروزآباد برگزار گردید. نتایج به شرح زیر است:

  

روز اول (دوشنبه مورخ 5 تیر ماه):

 

رده B نونهالان (یک باراژ):

 نفر اول: آراد شاهمیری، اسب زئوس، باشگاه الوند، تهران

نفر دوم: محمدحسین عقیقی، اسب کورلادو، باشگاه آزمون، تهران

نفر سوم: کارن معصومی، اسب زاسازاسا، باشگاه بام، تهران

نفر چهارم: یزدان ملاافضل، اسب هپی، باشگاه ابرش، تهران

نفر پنجم: استاتیرا غفاری، اسب دیسکاوری، باشگاه شبنم، تهران

نفر ششم: عرشیا اخباری، اسب کالیدا، باشگاه پارادایس، اصفهان

نفر هفتم: امیرصدرا بختیاری، اسب لیریک، باشگاه تک سواران نادری، همدان

نفر هشتم: رادین شادمان، اسب افق، باشگاه شادمان، ارومیه

نفر نهم: رضا علی مولایی، اسب اوگانوسید، باشگاه بام، تهران

 

رده B نوجوانان ( با یک باراژ):

نفر اول: علی عقیقی، اسب آستاولیستا، باشگاه آزمون، تهران

نفر دوم: کیانا احمدی، اسب فابیلوس، باشگاه شکوری، همدان

نفر سوم: حدیثه جمعدار، اسب ویل استار، باشگاه آرش، البرز

نفر چهارم: محمد امین خواجویی، اسب سانوتی، باشگاه ابرش، تهران

نفر پنجم: متین رضاخانلو، اسب دیسکاوری، باشگاه شبنم، تهران

نفر ششم: وینا حبیبی، اسب بنته، باشگاه حبیبی، تهران

نفر هفتم: پوریا زنجانی، اسب کارتونو، باشگاه بام، تهران

نفر هشتم: امیرحسین رحیمی، اسب کارینا، باشگاه فرمان آرا، البرز

نفر نهم: حامد عباسی، اسب لیدی، باشگاه ایران نوین، تهران

نفر دهم: هدی قره باغی، اسب کبری Z، باشگاه الوند، البرز

نفر یازدهم: ارسلان خوشدل، اسب یولیتا Z، باشگاه بام، تهران

نفر دوازدهم: آرزو دهقانی، اسب پارکور، باشگاه ابرش، تهران

نفر سیزدهم: امیررضا غفوری، اسب واندربیلت، باشگاه دشت بهشت، تهران

نفر چهاردهم: سام معصومی، اسب فلدرچه، باشگاه بام، تهران

نفر پانزدهم: نیوشا نجفی نیا، اسب چالیسا، باشگاه بام، تهران

نفر شانزدهم: مهرشاد خواجه ای، اسب ادووکات، باشگاه فرمان آرا، البرز

 

رده B جوانان (با یک باراژ):

نفر اول: مرتضی حسینی، اسب کلگرباکس، باشگاه آذین، البرز

نفر دوم: سروش بلدی، اسب رزاکرفایرفاکس، باشگاه آزمون، تهران

نفر سوم: سپهر ضرابی، اسب کاتوج اچ بی سی، باشگاه رخش صبا، تهران

نفر چهارم: محمد ابوالحسنی زاده، اسب هریسون Z، باشگاه آزمون، تهران

نفر پنجم: علی ولیانی فر، اسب جونیور، باشگاه دشت بهشت، تهران

 

رده B1 بزرگسالان:

نفر اول: مازیار جمشیدخانی، اسب الیتا، باشگاه جم، تهران

نفر دوم: رادمرد هوشمند، اسب هریتیج، باشگاه هوشمند، البرز

نفر سوم: هومان جلالی، اسب دونینD، باشگاه نزاجا، تهران

نفر چهارم: کاظم وجدانی، اسب آنتون، باشگاه آریاسب، تهران

نفر پنجم: محمود پورحیدری، اسب کاریکو، باشگاه بام، تهران

نفر ششم: مهدی دوستی، اسب کاسپر303، باشگاه آریاسب، تهران

نفر هفتم: حمیدرضا حاجی کندی، اسب جیم موریسون، باشگاه نزاجا، تهران

نفر هشتم: حمید حاجیلو، اسب ایمجین، باشگاه آریاسب، تهران

نفر نهم: مسعود مکاری نژاد، اسب ارگنتو، باشگاه ابرش، تهران

نفر دهم: شراگیم حبیبی، اسب داروین DZ، باشگاه بام، تهران

نفر یازدهم: سروش غروی، اسب لینوس، باشگاه دشت بهشت، تهران

نفر دوازدهم: آرش رحمتی، اسب کلترین، باشگاه فرمان آرا، البرز

نفر سیزدهم: عادل کشاورز، اسب اکسپرت، باشگاه بام، تهران

نفر چهاردهم: داوود پوررضایی، اسب تی جوی تی مین، باشگاه آزمون، تهران

نفر پانزدهم: ابوالفضل محمدزاده، اسب کارسینداR ، باشگاه ابرش، تهران

نفر شانزدهم: دانیال محزون، اسب هاتلانتیک، باشگاه میلاد، تهران

 

 

روز دوم (سه شنبه مورخ 6 تیر ماه):

 

رده مالکین  O3( با یک باراژ):

نفر اول: پیام رحیمی، اسب سانتیاگو، باشگاه بام، تهران

نفر دوم: محمد ولی الله، اسب آریتون، باشگاه اسب ایران، تهران

نفر سوم: مهدی دوستی، اسب کوئیک نیک، باشگاه آریاسب، تهران

نفر چهارم: گلاره محمدی، اسب آتلانتا، باشگاه آزمون، تهران

نفر پنجم: ارشد ابرقانی، اسب بی کوئیک، باشگاه فرمان آرا، البرز

نفر ششم: کیام کمالفر، اسب وینزور، باشگاه آزمون، تهران

نفر هفتم: افشین اشتری، اسب فیلیپر، باشگاه آزمون، تهران

نفر هشتم: فرشاد بهشتی، اسب سینا، باشگاه بام، تهران

نفر نهم: علی راستگپوپسند، اسب دی یون زد، باشگاه الغدیر، تهران

نفر دهم: رامین ابریشمی، اسب اوتایر، باشگاه بام، تهران

 

رده A1 بزرگسالان ( دو راندی):

نفر اول: مازيار جمشيدخانى، اسب دى جى، باشگاه جم، تهران

نفر دوم: داوود پوررضايى، اسب فيليسيانو، باشگاه آزمون، تهران

نفر سوم: شراگيم حبيبى، اسب والدو، باشگاه بام، تهران

نفر چهارم: حسين رضايى، اسب اكسيوس، باشگاه آزمون، تهران

نفر پنجم: عليرضا عامرى، اسب فلايينگ فلاير، باشگاه جم، تهران

نفر ششم: محمود پورحيدرى، اسب كاريكو، باشگاه بام، تهران

نفر هفتم: مسعود مكارى نژاد، اسب جيگلو، باشگاه ابرش، تهران

نفر هشتم: بهرام وجدانى، اسب چنل يوزد، باشگاه شهدا، تهران

نفر نهم: محمدرضا طراحيان،اسب كانترو، باشگاه حبیبی، تهران

نفر دهم: پاشا بوئر، اسب ادووكات، باشگاه فرمان آرا، البرز

نفر یازدهم: على رحمتى، اسب كيوباديس، باشگاه بام، تهران

 

 

     نظرات (0)  |  
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
  (4)
   ثبت و ارسال نظرات
نظری برای این مطلب ثبت نشده، شما اولین نظر را ثبت نمایید..
تبلیغات
رتبه بندی سوارکاران
رتبه بندی سوارکاران
تبلیغات
images/contents/NAMAD-S_819111_13950808-113112.jpg
images/contents/Parseh_940331_13950525-150130_635231_13950808-114250.jpg
images/contents/telegram-left_204911_13950330-151337_028241_13950808-114639.jpg
images/contents/Future_059025_13950525-144651_375841_13950808-114819.jpg
images/contents/Cont-Caretino-2_404544_13950525-144651_834941_13950808-115252.jpg
images/contents/aerobic-1_910331_13950525-144651_477911_13950808-115446.jpg
images/contents/scooter_834641_13950808-120303.jpg
images/contents/Amzess-1_309541_13950808-120558.jpg
images/contents/Chelist-Site-3_266431_13960204-115419.jpg