• images/options/Tomixe-site-banner2_389511_13950711-114231.jpg
  • images/options/AIM-SOUTH-BANNER_938431_13950525-145257.jpg
  • images/options/Cavalor2_524442_13950525-145135.jpg
  • images/options/Mansourian-circle-site-BANNER_730021_13951218-143656.jpg
1 2 3 5
اخبار و رویدادها، یکشنبه هجدهم تیر ماه 1396

  نتایج رویداد پرش با اسب جام پدیده سازان 10

به گزارش پایگاه خبری پدوک، رویداد پرش با اسب جام پدیده سازان 10 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 15 و 16 تیر ماه در باشگاه سوارکاری بام برگزار گردید. نتایج این رویداد به شرح زیر است:

 

روز اول (پنجشنبه مورخ 15 تیر ماه):

 

رده نونهالان ( با یک باراژ):

 

نفر اول: فرزاد سهیل قاسمی، اسب تکش، باشگاه اکباتان

نفر دوم: محمدحسین عقیقی، اسب کرنلیا، باشگاه آزمون

نفر سوم: امید انتظاری، اسب دیوازرا، باشگاه الماس کویر

نفر چهارم: عرشیا رحیمی، اسب آلته ویتو، باشگاه فرمان آرا

نفر پنجم: ایلیا علیمحمدی، اسب لیدی جین، باشگاه جم

نفر ششم: عرفان شیخ، اسب فواداشموئیل، باشگاه چابک

نفر هفتم: رادین شادمان، اسب اکسوم، باشگاه آریاسب

نفر هشتم: امیرصدرا بختیاری، اسب لیریک، باشگاه قویدل

نفر نهم: آراد شاهمیری، اسب اسکات، باشگاه الوند

 

رده B نوجوانان ( با یک باراژ):

 

نفر اول: متین رضاخانلو، اسب دینولوما، باشگاه شبنم

نفر دوم: محمدمهدی مرزبان مقدم، اسب گودگرل، باشگاه قویدل

نفر سوم: ارشیا نجفی نیا، اسب گلدرزZ، باشگاه اسواران

نفر چهارم: کیان شیرطاونی، اسب نووریس، باشگاه ابرش

نفر پنجم: وینا حبیبی، اسب بلک استار، باشگاه حبیبی

نفر ششم: امیررضا غفوری، اسب واندربیلت، باشگاه دشت بهشت

نفر هفتم: کیمیا دوراندیش، اسب چیکولینی، باشگاه آزمون

نفر هشتم: علی یعقوبی، اسب کاسیوس، باشگاه کرمان بیس

نفر نهم: علی عقیقی، اسب آستالاویستا، باشگاه آزمون

نفر دهم: آیدین حمیدی پسند، اسب الیزه، باشگاه آرام

نفر یازدهم: پوریا زنجانی، اسب کارتونو، باشگاه بام

نفر دوازدهم: علیرضا موفق، اسب فیدلS، باشگاه آذین

نفر سیزدهم: فرنام عمیقی، اسب آنیکو، باشگاه نزاجا

نفر چهاردهم: کیانا احمدی، اسب فابیلوس، باشگاه ابن سینا

 

رده B جوانان ( با یک باراژ):

 

نفر اول: ایمان کریمی فر، اسب وینر، باشگاه آزمون

نفر دوم: سید ایمان حسینی، اسب وندانا M، باشگاه ابرش

نفر سوم: سعید کلانتری، اسب فلای، باشگاه بام

نفر چهارم: علی ولیانی فر، اسب جینا EH، باشگاه آزمون

نفر پنجم: امیر ارسلان تنباکوکار، اسب کیبانا، باشگاه آزمون

 

 

رده C بزرگسالان (روز دوم لیگ):

 

انفرادی:

 

نفر اول: علی رحمتی، اسب هانتر، باشگاه بام

نفر دوم: شراگیم حبیبی، اسب انجل، باشگاه بام

نفر سوم: مجید شریفی، اسب کایون، باشگاه ازمون

نفر چهارم: نادعلی فرجامی، اسب اوگانوسیت، باشگاه بام

نفر پنجم: هادی ساعی، اسب کامپکت، باشگاه آریاسب

نفر ششم: داوود پوررضایی، اسب دایموند، باشگاه آزمون

نفر هفتم: حسین رضایی، اسب شیکاگو، باشگاه آزمون

نفر هشتم: مازیار جمشیدخانی، اسب سنتوریا BZ، باشگاه جم

نفر نهم: شایان شایگان، اسب آبونس، باشگاه بام

نفر دهم: علیرضا علیرضایی، اسب تنت Z، باشگاه جم

نفر یازدهم: عباس قدیری، اسب کورونو، باشگاه شبنم

نفر دوازدهم: رادمرد هوشمند، اسب جاستردام، باشگاه هوشمند

نفر سیزدهم: محمود پورحیدری، اسب دوپلو، باشگاه بام

نفر چهاردهم: امیررضا صف شکن، اسب فین فین لوکس، باشگاه بام

نفر پانزدهم: سینا جوشقانی، اسب کرنت فری، باشگاه دشت بهشت

نفر شانزدهم: ابوالفضل محمدزاده، اسب کاروسیندا R، باشگاه ابرش

 

تیمی:

مقام اول: پدیده سازان، باشگاه آزمون

مقام دوم: شیما کفش، باشگاه نزاجا

مقام سوم: سون هیل،باشگاه جم

 

 

روز دوم (جمعه مورخ 16 تیر ماه):

 

رده O2 مالکین ( با یک باراژ):

 

نفر اول: محمد ولی الله، اسب آریتون، باشگاه اسب ایران

نفر دوم: گلاره محمدی، اسب آتلانتا، باشگاه آزمون

نفر سوم: سپهر شاکری منش، اسب سانتاکروز، باشگاه آزمون

نفر چهارم: فراز الوانی، اسب رامیرادو، باشگاه دوقلوها

نفر پنجم: مهرداد سهیل قاسمی، اسب تکش، باشگاه اکباتان

نفر ششم: مهدی کاووسی، اسب یونیورس، باشگاه بام

نفر هفتم: داود احمدوند، اسب چارما، باشگاه آزمون

نفر هشتم: محمد خاکباز، اسب گری، باشگاه چابک

نفر نهم: تیام بختیاری، اسب زاکین توس، باشگاه آزمون

نفر دهم: علیرضا معتمدراد، اسب کاسادوZ، باشگاه ثقفی

نفر یازدهم: رامین طاهری، اسب سیلوانا، باشگاه بام

نفر دوازدهم: فرشاد بهشتی، اسب بربری، باشگاه حبیبی

نفر سیزدهم: سلمان ثقفی، اسب دوحا، باشگاه ثقفی

 

 

رده A بزرگسالان ( دو راندی):

 

نفر اول: حسین رضایی، اسب اکسیوسS، باشگاه آزمون

نفر دوم: مسعود مکاری نژاد، اسب جیگلو، باشگاه ابرش

نفر سوم: داود پوررضایی، اسب فیلیسیانو، باشگاه آزمون

نفر چهارم: علی رحمتی، اسب کیوبادیس، باشگاه بام

نفر پنجم: رادمرد هوشمند، اسب الیزه، باشگاه هوشمند

نفر ششم: مازیار جمشیدخانی، اسب وایمور، باشگاه جم

نفر هفتم: شراگیم حبیبی، اسب والدو، باشگاه بام

نفر هشتم: مسعود برجیان، اسب شکیرا، باشگاه ابرش

نفر نهم: مجید شریفی، اسب فران، باشگاه آزمون

 

 

 

     نظرات (0)  |  
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
  (0)
   ثبت و ارسال نظرات
نظری برای این مطلب ثبت نشده، شما اولین نظر را ثبت نمایید..
تبلیغات
رتبه بندی سوارکاران
رتبه بندی سوارکاران
تبلیغات
images/contents/NAMAD-S_819111_13950808-113112.jpg
images/contents/Parseh_940331_13950525-150130_635231_13950808-114250.jpg
images/contents/telegram-left_204911_13950330-151337_028241_13950808-114639.jpg
images/contents/Future_059025_13950525-144651_375841_13950808-114819.jpg
images/contents/Cont-Caretino-2_404544_13950525-144651_834941_13950808-115252.jpg
images/contents/aerobic-1_910331_13950525-144651_477911_13950808-115446.jpg
images/contents/scooter_834641_13950808-120303.jpg
images/contents/Amzess-1_309541_13950808-120558.jpg
images/contents/Chelist-Site-3_266431_13960204-115419.jpg